Informatie
Bailey, reutje, 3 maanden, wordt ca. 40 cm. hoog en 12 kilo, buitenland.
Achtergrond.
Bailey is een reutje, geboren in oktober 2025. Hij wordt ca. 40 cm. hoog en zal dan zo’n 12 kilo wegen. De moeder van Bailey is een Maltezer, de vader is onbekend. Het baasje van de Maltezer gaf de puppy’s weg aan mensen die daar niet goed voor konden zorgen. Een dierenbeschermer heeft de puppy’s daar toen weggehaald en naar onze contactpersoon gebracht waar ze verder mogen opgroeien.
Bailey heeft twee broertjes, waarvan er één inmiddels is geadopteerd. Het andere broertje, Marvel, staat ook op de AAI website.
Bailey kan medio februari overkomen.
Bailey is een actieve pup. Hij vindt het heerlijk om rond te rennen en overal op te springen. Hij speelt ook graag met zijn broertje Marvel. Het is een kleine druktemaker die voldoende ruimte om hem heen nodig heeft.
We zoeken voor Bailey een baasje die voldoende aandacht heeft voor hem en hem verder kan opvoeden.