Geef een hond met een verleden een toekomst!

Fientje

Status Nieuw
Geslacht Teef
Ras Kruising
Hoogte Middel (35-55 cm) (50 cm)
Leeftijd Volwassen (3 jaar)
Locatie Nederland (Hellevoetsluis)
Prijs 400,00
(inclusief 1 jaar donateurschap)
 Terug naar het overzicht

Informatie

Achtergrond:

Fientje werd als ongeveer 2 maanden oude pup naar de opvang gebracht. Ze had een wond op haar ruggetje, waarschijnlijk door een beet van een andere hond. Men denkt dat ze is gedumpt omdat ze een teefje is. Na behandeling van de wond was Fientje een paar dagen rustig, maar ze begon al snel te spelen. Eerst met de katten in de opvang maar daarna ook met de andere puppies in de opvang. Van de wond is gelukkig niets meer te zien. Fientje heeft een mooie rood-oranje vacht.

Fientje werd samen met Paix (ook op de AAI/website) geplaatst in een gezin en was daar heel erg gelukkig.

Helaas is hun bazinnetje nogal plotseling vrij jong gestorven en haar kinderen hebben onvoldoende tijd om voor Fientje en haar maatje Paix te zorgen.

Karakter:

Fientje is een gevoelig hondje. Ze kijkt altijd eerst even de kat uit de boom bij nieuwe mensen, maar al snel is het ijs gebroken. Ze was gek op haar baasjes.

Hoewel Fientje en Paix een koppel waren, zou Fientje ook als enige hond geplaatst kunnen worden, zo lang ze maar voldoende aandacht krijgt en er met haar gewandeld wordt.



Aanvragen


 Terug naar het overzicht

ANBI Stichting

AAI op social media

Stichting AAI op Facebook Stichting AAI op Twitter Stichting AAI op YouTube Stichting AAI op Instagram